Ana sayfa NBA NBA’de play-offlar başlıyor işte eşleşmeler ve maç programları

NBA’de play-offlar başlıyor işte eşleşmeler ve maç programları

NBA'de play-offlar 17 Ağustos Pazartesi günü başlarken, oynanacak maçların tarihleri de netleşti. 

nba-play-off

NBA’de play-offlar 17 Ağustos Pazartesi günü başlarken, oynanacak maçların tarihleri de netleşti.

NBA’i üst üste ikinci kez lider tamamlayan Milwaukee Bucks, Orlando Magic ile karşılaşacak.

Batı Konferansı’nı lider tamamlayan ve ligi ikinci ikinci sırada bitiren LeBron James ve arkadaşları, Memphis Grizzlies ile Portland Trail Blazers oynanacak play-in turunun galibi ile karşı karşıya gelecek.

Batı Konferansı’nı ikinci sırada tamamlayan LA Clippers ise konferansı yedinci sırada bitiren Dallas Mavericks ile kozlarını paylaşacak. Batı’nın üçüncüsü Denver Nuggets, Utah Jazz ile eşleşirken, 4 ve 5. sırada tamamlayan Houston Rockets ile Oklahama City de üst tur için mücadele edecek.

Doğu Konferası’nda ise son şampiyon Toronto Raptors ile 7. sırada bitiren Brooklyn Nets ile karşılaşırken, Boston Celtics, Philadelphia 76ers ile eşleşti. Sezonu 4. sırada tamamlayan Miami Heat ise Indiana Pacers ile kozlarını paylaşacak.

NBA Play-off 1. tur maçları 17 Ağustos Pazartesi günü Utah Jazz ile Denver Nuggets mücadelesiyle başlarken, aynı gün Brooklyn Nets, Toronto Raptors ile Boston Celtics, Philadelphia 7ers ile Dallas Mavericks ise LA Clippers ile mücadele edecek.

18 Ağustos’ta ise Magic ile Bucks günün açılışını yaparken, Miami Heat – Indiana Pacers, Oklahoma City Thunder – Houston Rockets ve Los Angeles Lakers play-in’den gelecek rakibi ile karşılaşacak.

Play-in turu ise Cumartesi ve gerekirse pazar günü Portland Trail Blazers ile Memphis Grizzlies arasında oynanacak mücadeleler sonunda belli olacak.