Ana sayfa NBA Oklahama City’nin oyuncularının koronavirüs testinden iyi haber

Oklahama City’nin oyuncularının koronavirüs testinden iyi haber

Utah Jazz'ın yıldızı Rudy Gobert'in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından gözlerin çevrildiği bir başka nokta da Oklahama City'li oyuncular olmuştu. 

Oklahama City'nin oyuncularının koronavirüs testinden iyi haber

Utah Jazz’ın yıldızı Rudy Gobert’in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından gözlerin çevrildiği bir başka nokta da Oklahama City’li oyuncular olmuştu.

NBA’de geçtiğimiz hafta Oklahama City ile Utah Jazz arasında oynanacak mücadele öncesinde Gobert’in coronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklanmış ve NBA Yönetimi ligi askıya aldığını açıklamıştı.

NBA’de ligin ertlenmesinin ardından o salonda bulunan tüm oyuncular teknik ekipler karantina altına alınmıştı. Utah Jazz’da 2 kişide virüs tespit edilirken, Okhalama City’de ise hiç kimsede virüs olmadığı açıklandı.

Thunder’in yıldız oyuncusu Chris Paul, maçın iptal kararı çıkmadan hemen önce Utah Jazz benchine doğru hareketlenmiş ancak Jazz’lı oyuncular hemen tepki göstererek onu o bölgeden uzaklaştırmıştı.

NBA’de sezon askıya alınmadan önce Oklahama City Batı Konferası’nda 40 galibiyet, 24 mağlubiyet ile beşinci sırada yer alıyordu.