Ana sayfa NBA Rudy Gobert corona virüs ile dalga geçtiği için çok pişman!

Rudy Gobert corona virüs ile dalga geçtiği için çok pişman!

NBA yıldızı Rudy Gobert, Coronavirüs'ü ciddiye almayarak dalga geçtikten iki gün sonra bu hastalığa yakalanmıştı, şimdi ise ciddiye almadığı için çok pişman.

Rudy Gobert corona virüs ile dalga geçtiği için çok pişman!

NBA, geçtiğimiz hafta Rudy Gobert’in coronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından belirsiz bir süreye kadar tatil edilmişti.

Utah Jazz’ın yıldızı Rudy Gobert, Coronavirüs’ü testlerinin pozitif çıkmasından iki gün önce dalgaya almıştı. Yaptığı basın toplantısının sonunda korkulacak bir şey olmadığını ima ederek muhabirlerin mikrofonlarına teker teker dokunan ve hastalığı hafife alan Gobert’in bu olaydan 2 gün sonra coronavirüs’e yakalandığı belli olmuştu.

Utah’ın yıldızı Gobert’in ardından takım arkadaşı Donovan Mitchell’in de korovirüs testi ‘pozitif’ çıkmıştı.

Koronavirüs testi pozitif çıkan ilk NBA oyuncusu olan Rudy Gobert, sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Bu virüs ile dalga geçen Gobert, yaptığı hareketler için oldukça pişman oldu.

“KEŞKE BU ŞEYİ DAHA CİDDİYE ALSAYDIM”

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Utah’lı yıldız, şu ifadeleri kullandı:

Tüm pozitif enerjisiyle birlikte destek olan herkese teşekkür ederek başlayacağım. Gerçekten çok şey ifade ediyor. Kendime gelince, Utah ve Oklahoma City sağlık çalışanları ve çevremdeki diğer harika insanlar sayesinde her gün biraz daha iyi hissediyorum. Bildiğiniz gibi, sadece ellerinizi sık sık sabun ve suyla yıkamayı hatırladığınızdan emin olmak istiyorum. Yüzünüze, burnunuza, gözlerinize dokunmaktan kaçının ve insanlarla gereksiz temas kurmamaya çalışın. Her şey kendinizi ve çevrenizdeki insanları korumakla ilgili. Keşke bu şeyi daha ciddiye alsaydım.