Ana sayfa NBA Stephen Curry ile Antetokounmpo Pubg’de takım arkadaşı oldu

Stephen Curry ile Antetokounmpo Pubg’de takım arkadaşı oldu

Geçtiğimiz gece Warriors'un yıldızı Stephen Curry ile Milwaukee Bucks'ın yıldızı Giannis Antetokounmpo arasında geçen sohbetin detayları ortaya çıktı

Antetokounmpo Curry Pubg'de takım arkadaşı

Geçtiğimiz gece Warriors’un yıldızı Stephen Curry ile Milwaukee Bucks’ın yıldızı Giannis Antetokounmpo arasında geçen sohbet büyük merak konusu olmuştu.

Maçın ardından çıkan dedikodularda, Warriors yıldızı Stephen Curry’nin Giannis Antetokounmpo’yu takıma almak istediği iddia edilmişti ancak gerçek bambaşkaymış.

Geçtiğimiz Çarşamba gecesi Bucks’ın, deplasmanda Golden State Warriors’u mağlup etmesinin ardından Curry ile Antetokounmpo dostane bir sohbet gerçekleştirmişti.

Bir kesim taraftarlar, Curry’nin Giannis’i ayartarak, Golden State Warriors’da birlikte oynamaya davet ettiğini iddia etmiş ve bu durum bölgede büyük yankı uyandırmıştı. Curry yaptığı açıklamada Antetokounmpo’yu takım arkadaşı olarak istediğini söylemiş ancak mobil oyun PUBG’de olduğunu söyleyerek dedikodulara son verdi.

Curry, elinin kırılmasının ardından 2019-20 sezonunda oynanan maçların büyük bir bölümünü kaçırmış, o sırada da PUBG’de takım arkadaşı aradığını belirtmişti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Yahoo Sports’tan Chris Haynes şu ifadeleri kullandı:

Yaptığı tek şey Giannis’e oyuncu etiketini vermekti. PlayerUnknown’nun Battlegrounds adlı online bir oyun için. Giannis’e ‘Gel bu oyunda görüşelim, takım kurarız, ortalığı dağıtırız. Hadi yapalım bunu, hadi!’ demiş.

NBA’de lig kuralları gereği, sözlemeli oyuncuların bir oyuncu ile görüşürken yakalanması durumunda büyük para cezasına çarptırılma durumu var. Bu sebepten dolayı, küçük bir konuşmada bile oyuncuların ne konuştuğu hakkında birçok spekülasyon çıkabiliyor.