Ana sayfa NBA Utah Jazz ile maç yaptıkları için Cedi Osman da dışarı çıkamıyormuş

Utah Jazz ile maç yaptıkları için Cedi Osman da dışarı çıkamıyormuş

NBA'deki temsilcilerimizden Cedi Osman, liglerin tatil edilmesinin ardından bu durumun kendilerini çok etkilediğinden bahsetti.

Utah Jazz ile maç yaptıkları için Cedi Osman da dışarı çıkamıyormuş

NBA’deki temsilcilerimizden Cedi Osman, liglerin tatil edilmesinin ardından bu durumun kendilerini çok etkilediğinden bahsetti.

S-Sport’a açıklamalarda bulunan Cedi, Utah Jazz’ın yıldızı Rudy Gobert’in Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından liglerin tatil olmasıyla kendilerinin de evden dışarı çıkamadıklarını söyledi.

Utah Jazz ile 12 gün önce karşı karşıya geldiklerini ifade eden Cedi, kendilerinde sıkıntı olmamasına karşın düne kadar dışarı çıkmalarının izin verilmediğini ifade etti.

Cedi’nin koronavirüs ile ilgili açıklamaları şu şekilde:

Ligin ertelenmesi bizi çok etkiledi. Evden çıkamıyoruz. 12 gün önce Utah Jazz’le karşı karşıya gelmiştik. Pazartesi (dün) gününe kadar evde kalmamız söylendi. Takımda herkes şu anda sağlıklı durumda. Gelecek planlarını bekliyoruz ama bu durumdan herkes çok fazla etkilendi

A Milli basketbol takımının geleceği hakkında da konuşan genç yıldız, iyi bir jenarasyon yakaladıklarını söylerken, koronavirüs dolayısıyla ne zaman oynayacaklarının belli olmadığını ifade etti:

İyi bir jenerasyon yakaladık. Elimden geldiği sürece takımımıza katkı vermek istiyorum. Milli takım maçlarının gelmesini iple çekiyorum. Milli forma her şeyden önemli. Corona virüsü yüzünden ne zaman oynayacağımız belli değil. Umarım bu durum geçer ve yeniden birlikte oynarız. Çok fazla panik yapmayalım ve doktorları dikkate alalım. Hep birlikte bu sorunun üstesinden geleceğiz