Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Anadolu Efes, Fenerbahçe ve Galatasaray karşı karşıya geliyor

Anadolu Efes, Fenerbahçe ve Galatasaray karşı karşıya geliyor

Gloria Cup Uluslararası Erkek Basketbol Turnuvası'na katılacak takımlar belli oldu.

anadolu-efes-fenerbahce-beko

Takımların sezon öncesi mücadele ettiği ve ciddi hazırlık turnuvalarından biri olan Gloria Cup Uluslararası Erkek Basketbol Turnuvası’na katılacak takımlar belli oldu.

Gloria Sports Arena’da 2-6 ile 8-13 Eylül tarihlerinden düzenlenmesi planlanan Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası’nda; Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko, Galatasaray Doğa Sigorta, Pınar Karşıyaka, Crvena Zvezda, BC Dnipro, Tofaş, Türk Telekom ve Bahçeşehir Koleji mücadele edecek.

Smart Casual Event’in organizatörlüğü eşliğinde düzenlenecek olan turnuva 9 takımın katılımı dahilinde iki grup şeklinde gerçekleşecek.

Düzenlenecek turnuvanın ilk grubu 2-6 Eylül tarihlerinde başlarken; Bahçeşehir Koleji, Anadolu Efes, BC Dripro, Galatasaray Doğa Sigorta yer alacak. CKSA Moskova ile Khimki Moskova koronavirüs salgını sebebiyle turnuvaya katılamayacak.

8-13 Eylül tarihlerinde düzenlenecek ikinci hazırlık grubunda ise Anadolu Efes, Crvena Zvezda, BC Dnipro, Fenerbahçe Beko, Galatasaray Doğa Sigorta, Pınar Karşıyaka, Tofaş, Türk Telekom yer alacak.