Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Anadolu Efes’in Yeni Evi Belli Oldu

Anadolu Efes’in Yeni Evi Belli Oldu

Anadolu Efes’in yeni salonu belli olmamasına rağmen kombinelere büyük ilgi gösteren ve şimdiden bir önceki sezonun kombine sayısının üzerine çıkılmasını sağlayan taraftarlar, takımlarını Sinan Erdem Spor Salonu’nda destekleyecek.

Yeni Sezon Kombinelerinin Satışı Devam Ediyor

Anadolu Efes’in 2017-2018 sezonu boyunca basketbolseverlere konforlu ve eğlenceli bir maç deneyimi sunacağı Sinan Erdem Spor Salonu’na yapılan geçişle birlikte yeni sezon kombinelerinin satışına www.tixbox.com.tr üzerinden devam ediliyor.

Anadolu Efes Fan Club üyeleri, Sinan Erdem Spor Salonu için yapacakları kombine alışverişlerinde de yüzde 20 indirimden yararlanma hakkına sahip olacak. Basketbolseverler, iOS App Store ve Google Play Store üzerinden Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması’nı indirerek saniyeler içerisinde Fan Club üyesi olabiliyor.

Sinan Erdem Spor Salonu için satışa sunulan kombinelerin fiyatları ise şu şekilde belirlendi;

KATEGORİ      KOMBİNE FİYATI         EFES FAN CLUB İNDİRİMİ (%20)

P1                          4500 TL                                  3600 TL

P2                          3750 TL                                 3000 TL

S1                          2250 TL                                  1800 TL

S2                          1400 TL                                  1120 TL

T1                           975 TL                                    780 TL

T2                          550 TL                                    440 TL

T3                          300 TL                                    240 TL

Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki localardan kombine satın almak isteyen taraftarlar ise loca fiyatlarını TIXBOX müşteri hizmetlerinden öğrenebilecekler.

Daha önce satın alınan kombineler, Sinan Erdem Spor Salonu için de geçerli olacak. 2017-2018 sezonu öncesinde ilk olarak Abdi İpekçi Spor Salonu için satışa sunulan kombineler, kombine alınan tribün kategorisine eşdeğer olarak Anadolu Efes’in Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki maçları için de geçerli olacak.

Kombine sahibi taraftarlar, 22 – 23 – 24 Eylül günlerinde veya 3 Ekim’de Darüşşafaka Basket ile oynanacak hazırlık karşılaşmasında Sinan Erdem Spor Salonu’na gelerek yeni koltuklarının yerini görebilecek.

Ayrıca kombine sahibi taraftarlar, kendileri için atanan koltuklarının yerini aynı kategoride değiştirme, farklı bir tribün kategorisine geçme ve dilerlerse kombinelerini ücretsiz iptal etme hakkına da sahip olacaklar.

Kombinelerini iptal etmek isteyen taraftarlar ise bu işlemi TIXBOX müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilecekler.