Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Başkan Ali Koç’tan Obradovic’e tam destek! Yönetim tam kadro maça geldi

Başkan Ali Koç’tan Obradovic’e tam destek! Yönetim tam kadro maça geldi

ING Basketbol Süper Ligi’nin 8. haftasında Bursa ekibi TOFAŞ’ı deplasmanda 82-76’lık skorla mağlup eden Fenerbahçe Beko’ya yönetimden tam destek geldi.

Başkan Ali Koç’tan Obradovic’e tam destek! Yönetim tam kadro maça geldi

ING Basketbol Süper Ligi’nin 8. haftasında Bursa ekibi TOFAŞ’ı deplasmanda 82-76’lık skorla mağlup eden Fenerbahçe Beko’ya yönetimden tam destek geldi.

Bursa TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un beraberinde, Başkanvekili Semih Özsoy, Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu’ndan ise Mustafa Kenal Danabaş, Metin Sipahioğlu ve Selahattin Baki seyretmek için protokol tribününde yerlerini aldı.

Bu sezon THY Euroleague’de kötü bir başlangıç yapan Fenerbahçe Beko’nun, başantrenörü Zeljko Obradovic’e yönetimden tam destek geldi. Geçtiğimiz günlerde Obradovic ile yolların ayrılacağına dair söylentilerin yükselmesi üzerine Başkan Ali Koç başta olmak üzere birçok yöneticinin TOFAŞ mücadelesi için Bursa’ya gitmesi tüm söylentileri haksız çıkararak, takıma ve hocaya sahip çıktıklarını tüm kamuoyuna gösterdi.

OBRA’DAN ALİ KOÇ VE SEMİH ÖZSOY’A TEŞEKKÜR

Sarı-lacivertli ekibin başantrenörü Zeljko Obradovic, Tofaş maçının ardından, kendilerini desteklemeye gelen Başkan Ali Koç’a, Başkanvekli Semih Özsoy’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti:

“Bugün ayrıca Başkanımıza teşekkür ediyorum. Yönetim Kurulumuzun birçok üyesiyle birlikte bugün buradaydı. Çok zor bir anımızda yanımızda olup bize destek oldular. Elbette Semih Özsoy’a da özellikle teşekkür ediyorum. Kendisi her zaman bizimle. Bizi her zaman destekliyor. Takımımdaki herkes adına onlara teşekkür ediyorum. Çünkü onların desteği bizim için çok önemli.

OBRADOVİC’E YENİ KONTRAT HAZIRLIKLARI

2019-20 sezonu sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erecek efsane çalıştırıcı Zeljko Obradovic ile Fenerbahçe yönetimi arasında önümüzdeki günlerde yeni bir kontrat imzalanması bekleniyor.

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’na tarihinde hiç görmediği başarıları yaşatan Obradovic’e hem taraftarlar hem de yönetim, her zaman yanında olacakları mesajını, sonuçlar kötü gitmesine rağmen vermeye devam ediyor.