Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Darüşşafaka Tekfen’den 3 imza birden

Darüşşafaka Tekfen’den 3 imza birden

Darüşşafaka Tekfen, oyuncuları Berk Demir, Doğuş Özdemiroğlu ve Emircan Koşut ile 1+1 yıllık sözleşmede anlaştıklarını açıkladı.

darüşşafaka-1

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Darüşşafaka Tekfen, oyuncuları Berk Demir, Doğuş Özdemiroğlu ve Emircan Koşut ile 1+1 yıllık sözleşmede anlaştıklarını sosyal medya ve resmi internet sitelerinden duyurdu.

Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda bugün gerçekleşen imza töreninde yönetim kurulu üyesi Hakan Kasapkaraoğlan, genel menajer Ahmet Eran ve diğer oyuncular katıldı.

İmza töreninde açıklama yapan genel menajer Ahmet Eran, Berk Emircan’ın süresi dolan sözleşmesini uzattıklarını, 1 yıl daha sözleşmesi olan Doğuş Özdemiroğlu ile de anlaşma yenilediklerini belirtti.

Pandemi sürecine de değinen Eran, “Hayat devam ediyor. Bizler de sezon hazırlıklarına başladık. Mevcut kadroyu korumak istiyorduk, bunu büyük oranda başardık. Türk oyuncularımızın gösterdiği gösterdiği performans önümüzdeki sezon açısından da önemliydi.” açıklamasında bulundu.

Yeşil Siyahlı forma ile geçtiğimiz 2 sezonu da geçiren Berk Demir, ise “Bu bence kısa bir süre ama bu süreçte Darüşşafaka hayatımın parçası oldu. Dolu dolu iki sene geçirdim. Burası benim için aile gibi. Tamamlanmayan sezonda da iyi gidiyorduk. Bir sıkıntı olmaması halinde bu sezon da iyi işler yapabileceğimizi düşünüyorum.” dedi.