Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi De Colo: “Bu yolda devam etmem gerekiyor”

De Colo: “Bu yolda devam etmem gerekiyor”

Fenerbahçe Beko'nun Gaziantep'i 84-75'lik skorla mağlup ettiği karşılaşmada yıldızlaşan De Colo, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko’nun Türkiye Basketbol Süper Ligi’nin 2. haftasında Gaziantep’i mağlup ettiği karşılaşmanın ardından De Colo açıklamalarda bulundu.

Nando De Colo, Gaziantep karşısında bulduğu 21 sayı ile maçın yıldızı olurken, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada  maçla ilgili olarak Çok zor bir maçtı. Gaziantep Basketbol’un iyi basketbol oynadığı maçtan önce de biliyorduk. İyi top çevirdiklerini, iyi bir takım olduklarını biliyorduk. Geri dönmemiz gerekiyordu. Karakterimizi koyup bunu da başardık dedi.

Sarı-lacivertli takıma bu yaz dahil olan De Colo, takıma adaptasyonu konusunda ise Her şey çok güzel gidiyor. Çok profesyonel bir ortam var. Gün geçtikçe daha iyi olacağım. Koçlarımız, staff, takım arkadaşlarım hepsi mükemmel. Çok çalışmam ve bu yolda devam etmem gerekiyor. ifadelerini kullandı.

DE COLO’DAN HARİKA BASKET+FAUL

Pota altında topla buluşan Nando De Colo, Andrew Crawford tarafından bloklandı. Topla tekrar buluşan De Colo aynı oyuncuya faul yaptırıp pozisyonu basket+faul’e dönüştürdü.