Ana sayfa THY Euroleague Fenerbahçe Beko yeni sezonun transferlerine başlıyor!

Fenerbahçe Beko yeni sezonun transferlerine başlıyor!

THY Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde son 2 ayı sakatlıklarla boğuşarak geçiren ve istediği başarıyı elde edemeyen Fenerbahçe Beko'da transfer süreci başlıyor.

Gherardini açıkladı: Obradovic yeni sözleşme sözleşme imzalayacak mı

THY Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde son 2 ayı sakatlıklarla boğuşarak geçiren ve istediği başarıyı elde edemeyen Fenerbahçe Beko’da transfer süreci başlıyor.

Euroleague’de normal sezonu rekor kırarak lider bitiren ancak üst üste yaşanan sakatlıklar ile kadronun yarısının sakatlandığı bir süreç içerisine giren Fenerbahçe Beko, Euroleage’de yıllar sonra Final Four finaline kalamadı. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ise yıllar sonra şampiyonluğu kaybetti.

Şuana dek sadece iç transferde hamleler yapan Fenerbahçe Beko, sezonun tamamlanmasının ardından taraftarları heyecanlandıracak transferler yaparak, var olan kadroyu güçlendirmek istiyor.

Eurohoops’un haberine göre Zeljko Obradovic sezonun bitmesinin ardından kısa süreliğine tatile çıktı. Önümüzdeki haftanın ortasında İstanbul’a dönerek Gherardini ile birlikte transfer sürecini hızlandıracak.

Öte yandan Fenerbahçe Beko’nun küçülmeye gideceği iddialarına sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç kesin bir dille reddederek gelecek sezon da bütçenin aynen devam edeceğini ilan etmişti.