Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe resmen açıkladı! Nikola Kalinic’in sakatlığı…

Fenerbahçe resmen açıkladı! Nikola Kalinic’in sakatlığı…

ING Basketbol Süper Ligi'nin 9. haftasında Fenerbahçe Beko ile Darüşşafaka arasında oynanan maçta sakatlanan Nikola Kalinic'in durumu ile ilgili kulüpten açıklama geldi.

Fenerbahçe resmen açıkladı! Nikola Kalinic'in sakatlığı...

ING Basketbol Süper Ligi’nin 9. haftasında Fenerbahçe Beko ile Darüşşafaka arasında oynanan maçta sakatlanan Nikola Kalinic’in durumu ile ilgili kulüpten açıklama geldi.

Dün oynanan karşılaşmada burnuna aldığı darbe ile sakatlanan Kalinic’in durumu ile ilgili, Fenerbahçe resmi internet sitesinden bir açıklama paylaştı.

Açıklamada Kalinic’in burnuna aldığı darbeden kaynaklı kırık oluştuğu tespit edildiği ve oyuncunun bugün operasyon geçireceği bildirildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Oyuncumuz Nikola Kalinic’in, 24 Kasım Pazar günü (dün) oynanan Darüşşafaka Tekfen maçının son bölümünde burnuna aldığı darbeyle oluşan sakatlığı sonrasında detaylı kontroller gerçekleştirilmiştir.
Yapılan kontroller sonucunda sporcumuzun burnunda kırık tespit edilmiştir. Nikola Kalinic, bugün bir burun operasyonu geçirecek ve devam eden süreçte sporcumuzun tedavisi sağlık ekibimizin kontrolünde sürdürülecektir.
Başarılı oyuncumuz Nikola Kalinic’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.