Ana sayfa Haberler Galatasaray Basketbol’da skandallar zinciri!

Galatasaray Basketbol’da skandallar zinciri!

Galatasaray Basketbol takımında  başantrenör arayışları sürerken 3 hoca Ertuğrul Erdoğan, Hakan Demir ve Yağızer Uluğ aynı gün aynı saatte randevu verilerek Türk Telekom Arena’ya görüşmeye çağırılınca absürt bir durum ortaya çıktı ve ortalık yangın yerine döndü.

Galatasaray taraftarı olan Tansel Taşanlar sosyal medya hesabından kulübün, Galatasaray Basketbol takımı için 3 hocayı da aynı anda Türk Telekom Arena’ya çağırdığını ve bir fotoğraf çekilelim diye locadan çıktıklarında birbirlerini görmelerinin ortaya kaos çıkardığını ifade etti.

Tansel Taşanlar‘ın sosyal medya hesabından verdiği bilgiler:

– Bombaya gel… Ömer Yalçınkaya basket takımının başına düşünülen koçlarla acil görüşmek istiyor. 3 adayımız var. Hakan Demir, Ertuğrul Erdoğan ve Yağızer Uluğ. Bu 3 isme de TT Arena’da randevu veriliyor, kendileri davet ediliyor. Buraya kadar her şey normal.

– Bu 3 isme de AYNI GÜN, AYNI SAATTE, FARKLI LOCALARDA toplantı ayarlanıyor. Sonra adaylar anı olsun diye locadan çıkıp bi stadın fotosunu çekelim diyolar. O da ne? Hoppaaaa diğerleri de dışarda. Sen niye burdasın, ben niye burdayım derken ortalık yangın yeri.

https://twitter.com/mtt1905/status/1020230106156011521