Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Galatasaray kombineleri satışa sunuluyor

Galatasaray kombineleri satışa sunuluyor

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’nın 2018-19 sezonu kombineleri 17 Eylül Pazartesi günü Saat 13:00’da www.biletix.com, Biletix satış noktaları, Biletix çağrı merkezi ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda bulunan kombine ofisinden satışa sunulacak.

2017-18 sezonunda kombine kart sahiplerine aynı koltuklar için yenileme yaparlarsa %10 indirim uygulanacaktır. 
Yeni sezon kombine kartı satın alan taraftarlarımıza 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olacak Galatasaray Stadyum Müzesi ve Stat Turu bileti hediye edilecektir.

Yeni sezona Ertuğrul Erdoğan önderliğinde yenilenmiş ve dinamik kadrosuyla hazırlanan takımımız, EuroCup ve Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edeceği sezonda yeniden büyük zaferlere ulaşmak için sahaya çıkacak.

Tai Webster, Zach Auguste, Nigel Hayes, Aaron Harrison, Marko Arapovic, Ayberk Olmaz gibi genç ve potansiyelli transferlerini Jaka Klobucar, Erolcan Çinko, Caner Erdeniz gibi tecrübeli isimlerle harmanlayan takımımız, milli oyuncularımız Göksenin Köksal ve Ege Arar ile birlikte çok daha enerjik bir profile bürünüyor.

Yarının Galatasaray basketbolunu inşa etme odaklı bir yaklaşımla, takımımız bu sezon en büyük desteğini her zaman olduğu gibi taraftarından alacak. Bu mücadelenin bir parçası ol, Galatasaray basketbolunun yanında ol!”