Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Hidayet Türkoğlu: “İki ekip de bizi Euroleague’de mutlu edecek”

Hidayet Türkoğlu: “İki ekip de bizi Euroleague’de mutlu edecek”

Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda Anadolu Efes'in Fenerbahçe Beko'yu 79-74 mağlup etmesinin ardından Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu açıklamalarda bulundu.

Hidayet Türkoğlu: "İki ekip de bizi Euroleague'de mutlu edecek"

Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda Anadolu Efes’in Fenerbahçe Beko’yu 79-74 mağlup etmesinin ardından Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu açıklamalarda bulundu.

Anadolu Efes’in Fenerbahçe Beko’yu 79-74’lük skorla mağlup ederek Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanmasının ardından TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, mücadelenin yayıncı kuruluşu TRT Spor’a açıklamalarda bulundu.

Türkoğlu açıklamasında Fenerbahçe Beko’nun da Anadolu Efes’inde THY Euroleague’de bu sezon bizleri gururlandıracak sonuçları alacaklarına inandığını söylerken, mücadeleyi kazanan Efes’i tebrik etti.

Hidayet Türkoğlu’nun konuşmasından satırbaşları şu şekilde:

“EFES’İ VE FENERBAHÇE’Yİ KUTLUYORUM”

Öncelikle televizyon başındaki izleyiciler ve buraya gelenler inşallah güzel bir maç izlemişlerdir. Burayı hınca hınc dolduran, basketbola sahip çıkan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum.Cumhurbaşkanlığı Kupası, Türkiye’nin en önemli kupası. Gerçekten çok keyifli bir maç oldu. Anadolu Efes‘i kutluyorum. Fenerbahçe Beko’yu da mücadelelerinden dolayı kutluyorum.

“EUROLEAGUE’DE BİZİ MUTLU EDECEKLER”

Bu iki takım EuroLeague’de bizi çok mutlu edecek, çok gururlandıracak sonuçlar alacaktır. Şimdiden iki takıma da başarılar diliyorum. Şampiyon olan Anadolu Efes‘i de tekrar kutluyorum.