Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Igor Kokoskov:”Geliştirmemiz gereken konular var daha da iyi olacağız”

Igor Kokoskov:”Geliştirmemiz gereken konular var daha da iyi olacağız”

Basketbol Süper Ligi 1. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko ile OGM Ormanspor karşılaşmasının ardından Igor Kokoskov açıklamalarda bulundu.

FenerbahceBekovsOGM-1

ING Basketbol Süper Ligi 1. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko ile OGM Ormanspor arasında geçen karşılaşmada sarı lacivertli ekip 105-72’lik skorla sahadan galip ayrıldı. Maçın ardından Fenerbahçe Beko’nun başantrenörü Igor Kokoskov açıklamalarda bulundu.

Igor Kokoskov, takım olarak geliştirmeleri gereken konular olduğunu fakat kazandıkları için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Igor Kokoskov’un yaptığı açıklamaların tamamı şu şekilde:

“Bir şey beni gerçekten çok heyecanlandırdı: 6 ay sonra normal sezon maçına çıktık. Bundan dolayı çok heyecanlıyım. Tüm oyuncularım heyecanlıydı, maç öncesinde biraz gerginlik vardı.

Önümüzde uzun bir yol var. Evet, geliştirmemiz gereken bazı şeyler var ancak genel olarak maçı kazandığımız için çok mutluyum. Sezonun ilk maçıydı, bu maçı kazanmak önemliydi. Bu maçtan alacağımız birçok materyal var. Üzerinde çalışacağımız çok şey var. Daha da iyi olacağız.

Herkes oyununu geliştirmek için mücadele ediyor, herkes çok heyecanlı. Jan Vesely‘nin son bölümde bir sakatlığı oldu, o da bizi çok endişelendirdi. Umarım ciddi bir şeyi yoktur.”