Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Koronavirüs’e yakalanan Fatih Terim’e Ergin Ataman’dan destek

Koronavirüs’e yakalanan Fatih Terim’e Ergin Ataman’dan destek

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından koç Ergin Ataman'dan destek geldi.

Koronavirüs'e yakalanan Fatih Terim'e Ergin Ataman'dan destek

Galatasaray’a tarihindeki en büyük başarıları yakalatmış, efsanevi hocası Fatih Terim’in koronavirüse yakalanmasının ardından Anadolu Efes başantrenörü Ergin Ataman’dan destek geldi.

Fatih Terim, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Covid-19 testinin pozitif çıktığını, kendisinin sağlık durumunun iyi olduğunu ve hastanede olduğunu yazmıştı.

Ardından sosyal medyada Terim’e birçok spor insanı, siyasetçi, ünlü ve hayranlarından destek mesajları geldi.

Fatih Terim’e yakınlığı ile bilinen Anadolu Efes’in başantrenörü, aynı zamanda Galatasaray kongre üyesi Ergin Ataman, sosyal medya hesabından destek mesajı yazdı.

Ataman mesajında şu ifadeleri kullandı:

Bugüne kadar bir çok zorluğu yenmiş, imkansız denilenleri başarmış Fatih hocamızın COVID-19 hastalığının da üstünsinden geleceğinin eminim. Fatih hocam en kısa sürede iyileşecek ve Türk sporuna olan hizmetine kaldığı yerden devam edecek. Bunu ufak bir dinlenme olarak gör hocam, hepimizin sana çok ihtiyacı var. En kısa sürede sağlıklı bir şekilde aramıza dönmen dileğimle…