Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Melih Mahmutoğlu: “Kupayla başlamayı ve devamında..”

Melih Mahmutoğlu: “Kupayla başlamayı ve devamında..”

Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes'in karşı karşıya geleceği Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı öncesi Melih Mahmutoğlu açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Kupası öncesi düzenlenen basın toplansında Fenerbahçe Beko kaptanı Melih Mahmutoğlu açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko’nun kaptanı Melih Mahmutoğlu, tam takım olarak çalıştıkları sürenin sınırlı olduğuna vurgu yaparken, kupayla başlamayı hedeflediklerini söyledi.

Sarı-lacivetli ekibin kaptanı Mahmutoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

“GÜCÜMÜZÜ BİLİYORUZ”

Yeni sezonun ilk maçına Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda çıkıyoruz. Zorlu bir hazırlık dönemi geçirdik. Birçok oyuncumuz Dünya Kupası’nda forma giydi. Tam takım olarak çalışabileceğimiz süre sınırlıydı. Bazı oyuncularımızda da sakatlık sorunları bulunuyordu. Bu yüzden en ideal hazırlık dönemini geçirebildiğimizi söyleyemeyeceğim. Ancak biz gücümüzü biliyoruz. Takım arkadaşlarım ve ekip olarak yapabileceklerimize güveniyorum.

“GÜZEL BAŞLANGIÇ YAPMAK İSTİYORUZ”

Çok zorlu ve uzun bir sezonun ilk resmi maçına çıkacağız. Elbette kupayla başlamak, sakatlıklar nedeniyle iyi bitiremediğimiz sezonun ardından güzel bir başlangıç yapmak en büyük dileğimiz. Maçın tüm biletlerinin satıldığını biliyorum. Fenerbahçe taraftarı bizi Gaziantep’te de yalnız bırakmayacak.

“KUPAYLA BAŞLAMAK HEDEFİNDEYİZ”

Gittiğimiz her yerde en iyi şekilde destekleniyoruz ve yine aynısı olacak. İyi başlamayı, kupayla başlamayı ve devamında da tüm sezonu en iyi şekilde geçmeyi hedefliyoruz. Hem kendi takımıma hem de tüm rakiplerimize sakatlıksız bir sezon diliyorum.