Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Melih Mahmutoğlu’ndan Anadolu Efes açıklaması

Melih Mahmutoğlu’ndan Anadolu Efes açıklaması

Fenerbahçe, bugün yaptığı antrenmanla birlikte yeni sezonun hazırlıklarına start verdi. Kulüpten yapılan açıklamaya göre takım kaptanı Melih Mahmutoğlu, milli takımda olmasına rağmen takvim uyduğu için takımının yaptığı idmanı ziyaret etti.

Mahmutoğlu daha sonra Fenerbahçe TV’ye açıklamalarda bulundu:

“Öncelikle yeni sezon herkese hayırlı olsun. Milli takımlarda olan oyuncularımız var. Herkese şimdiden iyi, sağlıklı ve sakatlıksız bir sezon diliyorum. Bugün de mili takımımızın antrenmanı var ve heyecanlıyız; çünkü milli forma ile 2 önemli maç oynayacağız. Ben, bugün takım arkadaşlarımı ve Başkanımızı yalnız bırakmak istemedim. Milli takım sürecini iyi geçirip kulübümüzle yeni başarılar kazanmayı istiyoruz” dedi.

Sezon öncesi dönemin önemli olduğuna dikkat çeken milli basketbolcu, “Sezon öncesi her oyuncu için çok önemlidir. Önemli maçlar oynayacağız. Zadar Turnuvası’nda tam takım olacağız. Ardından 3 Ekim’de Anadolu Efes ile Cumhurbaşkanlığı Kupası maçımız var. Anadolu Efes de iyi kadro kurdu ama kupayı kazanmak istiyoruz. Sezona kupa ile başlamak çok önemli. İnşallah her şey iyi olacak” şeklinde konuştu.

Kaynakeurohoops