Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Obradovic: “Benchten katkı alamıyoruz”

Obradovic: “Benchten katkı alamıyoruz”

ING Basketbol Süper Ligi’nin 15. haftasında Fenerbahçe Beko'nun evinde Frutti Extra Bursaspor’u 86-83’lük skorla mağlup etmesinin ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic

ING Basketbol Süper Ligi’nin 15. haftasında Fenerbahçe Beko’nun evinde Frutti Extra Bursaspor’u 86-83’lük skorla mağlup etmesinin ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin galibiyetinin ardından FBTV’ye açıklamalarda bulunan Obradovic, yalnızca 6 oyuncudan sayı ürettiği günde, benchten katkı gelmemesinden yakındı.

Tecrübeli koçun değerlendirmeleri şöyle:
Bizim en büyük sorunumuz bu, benchten çok fazla katkı alamıyoruz. Diğer oyuncuların gelip ekstra çalışmaları gerektiğini artık anlamaları gerekiyor. Hep aynı oyuncularla oynuyoruz. Kolay olmuyor. Ne olursa olsun sonuna kadar savaştık ama Bursa da çok iyi takım. Çok güzel basketbol maçı oldu. İki tarafta sonuna kadar savaştı. Sonuç son iki hücumda belli oldu. Ribauntu aldık, onlar sayı kaçırdı ve bu şekilde maçı aldık. Oyuncuları müthiş mücadeleleri için tebrik ediyorum. Diğer oyuncuların da katkısına ihtiyacımız var