Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Obradovic: “Bizi çözüp, cezalandırdılar”

Obradovic: “Bizi çözüp, cezalandırdılar”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 21. haftasında Fenerbahçe Beko'nun Bahçeşehir Koleji'ni 90-73'lük skorla mağlup etmesinin ardından koç Obaradovic açıklamalarda bulundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 21. haftasında Fenerbahçe Beko’nun Bahçeşehir Koleji’ni 90-73’lük skorla mağlup etmesinin ardından koç Obaradovic açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli çalıştırıcı savunmada çözüldüklerini cezalandırıldıklarını söylerken şöyle konuştu:
“Topu çok iyi kullanıp, bizim savunmamızı çözdüler ve bizi cezalandırdılar. İlk önce savunmamızla sonra da oyuncularımızın kalitesiyle son çeyrekte oyunu değiştirebildik. Bazı sakat oyuncularımız var ve antrenmanlarda tam kadro çalışamıyoruz. Oyuncularımı tebrik ediyorum. İyi çalışıp bugün çok iyi reaksiyon verdiler. Tam kadro antrenmanlara geri dönüp sorunlarımızı çözmemiz gerekiyor.”

Efsane koç, doğum gününü kutluyan taraftarlar ilgili olarak, “Bizi hep destekliyorlar. Bize güveniyorlar. Oyuncularıma son ana kadar destek veriyorlar. Barcelona maçında da bu desteği bekliyoruz. Euroleague’de sona maça kadar savaşmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Karşılaşmanın öncesinde taraftarların doğum gününü kutlamasıyla ilgili olarak ise Obradovic, “Bizi hep destekliyorlar. Bize güveniyorlar. Oyuncularıma son ana kadar destek veriyorlar. Barcelona maçında da bu desteği bekliyoruz. Euroleague’de sona maça kadar savaşmaya devam edeceğiz.” dedi.