Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Obradovic: “Her oyuncuma şans verebildiğim için çok mutluyum”

Obradovic: “Her oyuncuma şans verebildiğim için çok mutluyum”

Fenerbahçe'nin başantrenörü Zeljko Obradovic, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 15. haftasında Sakarya BŞB'yi 89-64'lük skorla mağlup etmelerinin ardından soruları yanıtlarken, her oyuncuya fırsat verebildiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Fenerbahçe’nin başantrenörü Zeljko Obradovic, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 15. haftasında Sakarya BŞB’yi 89-64’lük skorla mağlup etmelerinin ardından soruları yanıtlarken, her oyuncuya fırsat verebildiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Maç sonunda Obradovic’in yaptığı basın toplantısında taraftarın çok güzel atmosfer yaptığına değinirken şu ifadeleri kullandı:

 “Güzel bir maç oldu ve çok mutluyum. Herkese oynama fırsatı verebildim. Çok ciddi ve iyi bir maç oynadık. Tarfatarlara da yarattıkları atmosfer için teşekkür ediyorum. Destekleri ve oyuncularımız için yaptıkları her şey bizim için çok önemli.”

Fenerbahçe’nin genç basketbolcusu Egehan Arna ise güzel bir galibiyet aldıklarını söylerken şunları söyledi:

“İlk yarının son maçıydı. Bizim için önemli bir maçtı. Güzel bir galibiyet aldık. Daha az süre alan oyuncular olarak bugün iyi işler yaptık. Takımımıza diğer maçlarda da verebileceğimiz en yüksek katkıyı vermek istiyoruz”