Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Türkiye Kupası Obradovic: “Türk Telekom karşısında oynadığımız iki maçı unutmamalıyız”

Obradovic: “Türk Telekom karşısında oynadığımız iki maçı unutmamalıyız”

Fenerbahçe Beko Teksüt Bandırma maçı sonrası Obradovic açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe Beko’nun Teksüt Bandırma’yı SOLGAR Türkiye Kupası Çeyrek Finali’nde 100-70’lik skorla mağlup etmesinin ardından Obradovic açıklamalarda bulundu.

Obradovic açıklamasında oyuncularının maçı 40 dakika boyunca ciddiye aldığını ve bu sayede de seviyeyi koruyabildiklerini söylerken, yarı finalde karşılaşacakları Türk Telekom maçına çok iyi şekilde hazırlanmaları gerektiğini söyledi:

Karşılaşmayı ve kupayı değerlendiren Obradovic, “Ciddi bir maç oynadığımıza inanıyorum. Maça başlayan oyuncularım çok ciddi oynadı ve bu sayede 40 dakika boyunca aynı seviyeyi koruyabildik. Bu bir eleme maçıydı. Ankara’ya gidebilmek için bu şekilde motivasyonla ve istekle oynamalıydık. Oyuncularımı kutluyorum. İyi bir maç oynadık. Şimdi yarın bir sonraki maç için hazırlanmaya başlayacağız. Yarı finalde rakibimiz Türk Telekom olacak. İlk olarak ligde oynadığımız iki maçı unutmalıyız. Solgar Türkiye Kupası tamamen farklı bir kulvar. Daha önce de söylediğim gibi, bu bir eleme karşılaşması olacak. En iyi şekilde hazırlanmalı ve bir iyi maç daha çıkarabilmeliyiz. Taraftarlarımıza da bu akşamki destekleri için çok teşekkür ediyorum.