Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Obradovic: “Yeterince konsantre değildik”

Obradovic: “Yeterince konsantre değildik”

Fenerbahçe Beko'nun ING Basketbol Süper Ligi'nin 21. haftasında Afyon Belediye'yi mağlup etmesinin ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

real-madrid-fenerbahce-beko-zeljko-obradovic

Fenerbahçe Beko’nun ING Basketbol Süper Ligi’nin 21. haftasında Afyon Belediye’yi mağlup etmesinin ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Obradovic açıklamasında mücadelede oyuncularının çok kötü oynadıklarını, tek iyi şeyin sonuna kadar savaşmak olduğunu vurgularken, önümüzdeki hafta 3 maç oynayacaklarını ve iyi hazırlanmaları gerektiğini söyledi.

Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

Bir kez daha çok kötü bir maç çıkardık. Yeterince konsantre değildik ve karşılaşma için hazırladığımız hiçbir şeyi uygulayamadık. İyi olan tek şey oyuncularımın son ana kadar savaşmalarıydı ve bu sayede de maçı kazandık. İki günde bir sahaya çıkıyoruz ve arada da seyahat etmek zorunda kalıyoruz. Bunun yaşattığı zorlukları anlayabiliyorum ama bizim gerçeğimiz bu. Önümüzdeki hafta da aynı zorlukları yaşayacağız. Çünkü Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri maça çıkacağız. Oyuncularımı bu nedenle anlıyorum ve onlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Yarını izinli geçirecekler. Kendilerine bakmaları ve önümüzdeki haftaya hazırlanmaları gerekiyor. Bir kez daha söylemek isterim ki oyuncularım bugün son ana kadar savaştı. Ancak 48 saat içerisinde bu kadar farklı iki performans sergilemenin izahı kolay değil.