OGM Ormanspor evinde Gatasaray’a mağlup oldu (ÖZET)

ING Basketbol Süper Ligi'nin ikinci haftasında Galatasaray ile OGM Ormanspor karşılaşmasından Galatasaray, 90-82'lik skorla galip ayrıldı.

ING Basketbol Süper Ligi ikinci haftasında Galatasaray ile OGM Ormanspor mücadele etti. Karşılaşmadan 90-82’lik skorla galip ayrılan taraf Galatasaray oldu.

OGM Ormanspor’un ilk çeyrekte üstünlük kurarak ikinci çeyreğe önde başladı. Galatasaray ise Daryl Macon ve Brock William Motum’un performanslarıyla ikinci çeyreği önde tamamladı. Skor üstünlüğünü üçüncü çeyrekte de devam ettiren Galatasaray son çeyreğe geldiğinde yine Macon ve Motum ikilisi eşliğinde mücadeleden 90-82 galip ayrıldı.

OGM Ormanspor’da Dwight Hardy 21 sayı ile oyunun en skorer ismi oldu. Stanton Kidd ise 19 sayı, 5 ribaund ile Hardy’e eşlik etti. Jamelle William Hagins’ın 13 sayı ürettiği karşılaşmada Terrell Holloway 12 sayı, 7 ribaundla takıma katkı sağladı.

Galatasaray’da ise Daryl Macon ve Brock William Motum ikilisi ürettikleri 18’er sayıyla takımı sırtladı. Ronald Jordan Hunter 11 sayı, 8 ribaund üretirken, Johnathan Williams 10 sayı, 10 ribaundla double double yaptı. Barış Ermiş 9 sayı ve 10 asistle galibiyete katkı sağladı.

Birinci çeyrek: 23-18

İkinci çeyrek: 43-49

Üçüncü çeyrek: 66-69

Dördüncü çeyrek: 82-90