Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Stefanos Dedas yaptığı açıklama ile ayrılığı duyurdu!

Stefanos Dedas yaptığı açıklama ile ayrılığı duyurdu!

ING Basketbol Süper Ligi'nde ilk 6 hafta sonunda galibiyet ile tanışamayan Bahçeşehir Koleji'nde koç Stefanos Dedas ile yolların ayrıldığı duyuruldu.

ING Basketbol Süper Ligi’nde ilk 6 hafta sonunda galibiyet ile tanışamayan Bahçeşehir Koleji’nde koç Stefanos Dedas ile yolların ayrıldığı duyuruldu.

Gaçeiğimiz hafta Basketbol Süper Ligi’nde takımın başında sahaya çıkmayan Stefanos Dedas, yaptığı açıklama ile takımdan ayrıldığı söylentilerini doğruladı ve Bahçeşehir Kulübü’ne teşekkür etti.

Dedas’ın duygu dolu açıklamaları şu şekilde:

Tüm Yücel Ailesi’ne, birlikte geçirdiğimiz son iki senede bana, aileme duydukları güven ve verdikleri destek için çok teşekkür ederim. Birlikte, hayatımın sonuna kadar taşıyacağım harika anlar yaşadık. Hep birlikte federasyon kupasını kazandık ve beni bu kulübe getiren ana hedef olan Basketbol Süper Ligi’ne yükselmeyi başardık. BSL’deki ilk sezonumuzda çok önemli rakipleri hep beraber mağlup ettik, Ankara’daki 8’li kupa finaline gittik ve daha birçok ufak ve hoş anılar biriktirdik. Bu sezonun ilk ayı, bu takımda yaşadığımız mutlu hatıraları silemeyecek, ufak bir parantez. Alpaslan Aydın ile Pınar Çiler’e harika iş birliktelikleri için ve tüm ekibe, Bahçeşehir Koleji’nde bulunduğum süre zarfında gösterdikleri muhteşem çaba için teşekkür ederim. Elbette benim buraya gelmemdeki en önemli insan olan ve takımda bulunduğu süre boyunca birlikte çok önemli başarılar elde ettiğimiz Oytun Özer’e de bir teşekkür borçluyum. Bahçeşehir ailesi hoşça kalın. Ben her zaman sizden biri olacağım.