Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Stimac’tan Fenerbahçe’ye duygusal veda

Stimac’tan Fenerbahçe’ye duygusal veda

Fenerbahçe Beko'ya yaz başı kampı itibariyle dahil olan Vladimir Stimac ile bugün itibariyle yolların ayrılmasıyla yıldız basketbolcudan veda mesajı geldi.

Vladimir Stimac'tan Fenerbahçe Beko'ya duygusal mesaj

Fenerbahçe Beko’ya yaz başı kampı itibariyle dahil olan Vladimir Stimac ile bugün itibariyle yolların ayrılmasıyla yıldız basketbolcudan veda mesajı geldi.

Fenerbahçe Beko ile 3 aylık sözleşmesi bugün itibariyle sona eren Stimac ile yollar ayrıldı. Sırp basketbolcu resmi sosyal medya hesabından yaptığı veda açıklamasında herkese teşekkürlerini sunarken, Obradovic’e ayrı bir parantez açarak teşekkür etti.

Stimac hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Bu formayı giymek ve bu ailenin bir parçası olmak büyük bir onurdu. Beni aranızdan biri olarak gören tüm Sarı Lacivertli taraftarlara teşekkürler. Bu dönemi benim için unutulmaz kılan tüm takım arkadaşlarıma teşekkürler. Başta yardımcı antrenörler olmak üzere tüm teknik ekibe teşekkürler. Bir özel teşekkür de bana bu fırsatı veren Zeljko Obradovic‘e.

Fenerbahçe Beko da sabah saatlerinde yaptığı açıklama ile Stimac’a veda mesajı yayınladı. Mesaja buradan ulaşabilirsiniz.