Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Trifunovic: İlk Yarı Takımıma Çok Sinirlendim!

Trifunovic: İlk Yarı Takımıma Çok Sinirlendim!

Sportoto basketbol Süper Ligi’ nde Yeşil Giresun Belediye Spor ile Galatasaray Odeabank karşı karşıya gelmiş ve Yeşil Giresun Belediye Spor ellerinden geleni yapsa da 80- 74 malup düşmüştür.

Yeşil Giresun Belediye Spor Başantirötörü Aleksandar Trifunovic bu karşılaşmanın ikinci yarısı elimizden gelenin en iyisini yaptık fakat mağlubiyete engel olamadık diye açıklama yaparken oldukça üzgün olduğunu da dile getirdi. Aleksandar Trifunovic’ in yaptığı açıklama ise şu şekildedir;

‘’ Galatasaray’ ı öncelikle tebrik ederim. Oyuncularımdan oldukça memnunum. İnşallah THY ile karşılaşmamızda umduğumuz sonucu alırız. Oldukça yoğun bir dönemden geçiyoruz bunun için oyuncularım yorgun. Belki kazanırız umudu vardı içimizde. İlk yarı takımıma oldukça sinirlendim. Çünkü kazanma umutlarını yitirmiş ve kazanabileceğimize inançlarını kaybetmişlerdi. İkinci yarı ise elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Ofansif ribauntlar maçın gidişatını aslında kaderini belirledi. Genç oyuncularımız ellerinden gelenin en iyisini yapıyor ve oldukça fazla şekilde çalışıyorlar. Fakat yeterince saygı görmüyorlar. Emircan’ ın oyundan çıkması ile normalde alışık olmadığımız bir beşli ile oyuna devam etmek zorunda kaldık dedi. Bu şekilde görüşlerini belirten Aleksandar Trifunovic maçın olumsuz olarak sonuçlanmasına üzüldüğünü ve önümüzde ki maçlara bakacağı diyerek umutlarını yok etmediklerini dile getirdi.

Yeşil Giresun Belediye Spor oyuncusu Samet Gülek ise yaptığı açıklamaya göre özellikle ikinci yarı oldukça atak yaptık ve elimizden gelenin fazlasını zorladık fakat maçı kaybetmememizin önüne geçemedik. Bunun için oldukça üzgünüz dedi.