Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Türkiye Basketbol Federasyonu yeni sponsorunu açıkladı

Türkiye Basketbol Federasyonu yeni sponsorunu açıkladı

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) yaptığı açıklama ile yeni sponsoru Supradyn Energy ile imza attıklarını duyurdu.

tbf-hidayet-turkoglu-1

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) yaptığı açıklama ile yeni sponsoru Supradyn Energy ile imza attıklarını duyurdu.

TBF’den yapılan açıklamada ING Basketbol Süper Ligi’nin “yaşam enerjisi sponsoru” Supradyn Energy oldu.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Bayer Tüketici Sağlığı Türkiye Ülke Müdürü Taygun Günay, TBF Yönetim Kurulu üyeleri ve TBF Üst Yöneticisi (CEO) Ömer Onan katıldı.

İmza törenin açıklamalarda bulunun TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu Dünyanın her yerinde tüketicilerine aktif bir yaşam sunmak için çalışan Supradyn Energy, ING Basketbol Süper Ligi resmi sponsorumuz olarak basketbol ailemize dahil oldu. Kendileriyle Türk basketboluna değer katmak için birlikte çalışacak olmaktan heyecan duyuyoruz. Bu anlamda, Sayın Taygun Günay’a bir kez daha teşekkür ediyor, iş birliğimizin uzun yıllar sürmesini temenni ediyorum. Pandemi döneminde sponsorlarının yüzde 90’ını koruyan ve basketbola yeni sponsorlar kazandıran bir federasyon olarak, bu anlaşmada emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımı da tebrik ediyorum. Basketbola inanan tüm markalara tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz. ifadelerini kullandı.

Bayer Tüketici Sağlığı Türkiye Ülke Müdürü Taygun Günay ise yaptığı açıklamada  Profesyonel, amatör, engelli ve daha birçok alandaki spor dallarında sporcunun her zaman destekçisiyiz. Tüketici sağlığı pazarı bağışıklık ve multivitamin alanında ciddi büyümeler kaydetti. Bayer olarak, Supradyn Energy markamız gibi diğer tüm markalarımızla her zaman tüketicilere daha kaliteli bir yaşam sağlama amacındayız. Kaliteli yaşamın ayrılmaz parçası olarak gördüğümüz sporu, Supradyn Energy markamızın yaşam enerjisi sponsorluğu ile Kovid-19 salgınına rağmen desteklemeye devam edeceğiz. TBF ile uzun soluklu, keyifli bir iş birliğinin başlangıcını yapmak ve ING Basketbol Süper Ligi’nin yaşam enerjisi sponsoru olmak büyük mutluluk ve heyecan yaratıyor. şeklinde konuştu.