Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Yeşilgiresun Belediyespor galibiyeti kutluyor

Yeşilgiresun Belediyespor galibiyeti kutluyor

Yeşilgiresun Belediyespor’un başkan vekili Sertaç Güneş, 6 maçtır alınan mağlubiyetler sonrası İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında alınan galibiyetin çok önemli olduğunu ifade etti.

Yeşilgiresun Belediyespor’un başkan vekili Sertaç Güneş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında alınan galibiyetle kötü gidişata son verdiklerini söyledi.

Ligin 14. haftasındaki Darüşşafaka Basketbol karşılaşmasıyla başlayan mağlubiyetler serisini İstanbul temsilcisi önünde sonlandırmanın mutluluğu yaşadıklarını vurgulayan Güneş, “Kötü gidişata nihayet İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçıyla ’dur’ dedik. Haftalardır arzu ettiğimiz ne yazık ki bir türlü elde edemediğimiz galibiyete sonunda ulaştık. Altı maç sonunda kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Aldıkları galibiyetle alt sıralardan bir nebze uzaklaştıklarını, ligde kalan maçlarda da parkeden iyi sonuçlarla ayrılmayı hedeflediklerini dile getiren Güneş, şöyle konuştu:

“Bu galibiyet bizi kendimize getirdi. Takım üzerindeki kazanamama baskısına son verdi. Yine düşme potasındaki takımlarla olan galibiyet farkını da açtık. Kalan maçlarda da iyi sonuçlar imza atmak istiyoruz. Hedefimiz seri galibiyetler elde ederek ligi en iyi yerde tamamlamak.”