Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Yiğit Arslan Galatasaray ile anlaşmaya çok yakın

Yiğit Arslan Galatasaray ile anlaşmaya çok yakın

Geride kalan sezonda Bursa ekibi Tofaş'ın formasını giyen Yiğit Arslan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile takımına veda etti. 

Geride kalan sezonda Bursa ekibi Tofaş’ın formasını giyen Yiğit Arslan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile takımına veda etti.

Basketdergisi’nin haberine göre Yiğit Arslan kısa zaman içerisinde Galatasaray’a imza atacak.

Yiğit Arslan Tofaş’tan ayrıldığını duyurduğu görselde şu ifadelere yer verdi:

“2004 yılında küçük bir çocuk olarak girdiğim bu kulüpten tam 15 sene sonra, A Milli Takım’a kadar yükselmiş bir basketbolcu olarak çıkıyorum. Bu süre zarfında ilk olarak her zaman yanımda olan aileme, altyapıdan A takıma çıkmamda emeği olan başka Erhan Toker olmak üzere, bütün altyapı antrenörlerime, idarecilerime çok teşekkür ederim.

Ayrıca kendimi çok iyi bir şekilde göstermeme yardımcı olan, okul takımında oynatan ve burs almamı sağlayan büyüklerime de teşekkür ederim. Geldikleri ilk günden beri her gün gelişmem için uğraşan, emek veren ve kararkterli basketbolcular olmamız için çalışan başta Orhun Ene olmak üzere tüm ekibimize ve Tofaş Spor Kulübü çalışanlarına, Tolga Öngören ve tüm yöneticilerimize çok şey borçluyum.

Son olarak her maçta beni destekleyen, hatalarımda alkışlayan ve bir evlat olarak gören tüm Tofaş taraftarlarına teşekkür ederim. Her zaman aklımda iyi hatıralarınız kalacak. Kendinize iyi bakın.

Saygılarımla…”