Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Zeljko Obradovic: ” Maça başlayan 5 oyuncu…”

Zeljko Obradovic: ” Maça başlayan 5 oyuncu…”

ING Basketbol Süper Ligi 11. haftasında Fenerbahçe Beko'nun Ormanspor'u mağlup etmesinin ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

fenerbahce-beko-zeljko-obradovic

ING Basketbol Süper Ligi 11. haftasında Fenerbahçe Beko’nun Ormanspor’u mağlup etmesinin ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Koç Obradovic yaptığı açıklamada 12 oyuncunun tamamını oynatabildiği için mutlu olduğunu vurgularken, maça başlayan 5 oyuncunun çok iyi katkı verdiğini söyledi:

12 oyuncuyla oynayabildim ve bunun için herkes mutlu, ben de öyleyim. İlk olarak maça başlayan 5 oyuncum çok ciddi oynadılar. Bu sayede diğer oyuncularımı oynatabilmek de benim için kolaylaştı. Bugün maç içerisinde hücumda daha iyi oynamamız gereken anlar vardı. Ama bu bir süreç ve bunun için her antrenmanda çalışıyoruz. Sorunumuz, her zaman sakatlığı nedeniyle idman kaçırmak zorunda olan oyuncularımızın bulunması oluyor. Yine de biz bu şekilde devam etmemiz gerektiğini biliyoruz. Tekrar buraya gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Salon tam olarak dolu değildi ama burada olan taraftarlarımız her zaman bize yardımcı oluyorlar.