Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Zeljko Obradovic: “Sayfayı çeviriyoruz”

Zeljko Obradovic: “Sayfayı çeviriyoruz”

Fenerbahçe'nin Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 13. haftasında Darüşşafaka'yı mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko’nun Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 13. haftasında Darüşşafaka Tekfen’i 91-61’lik skora mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Obradovic, maç programının sıkışık olmasından dolayı, maçlara konstantre olmanın zor olduğunu vurgularken, oynanan maç içerisinde herkese şans vermiş olmasının kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Tecrübeli çalıştırıcının açıklamları şu şekilde:

“Real Madrid maçı sonrası 48 saatten az bir sürede maça hazırlanmak ve iyi konsantre olmak kolay değil. Darüşşafaka antrenör değişiminden sonra çok agresif ve sert oynamaya başladı. Onlara karşı iyi hazırlanmaya çalıştık ve onlara karşı saygıyla oynuyoruz. Oynama şeklimizden çok memnunum. Maça çok iyi başladık ve güzel bitirdik. Benim için en sevindirici yanı herkese oynama fırsatı vermem. Basketbolu severek ve keyifle oynamak. Oyuncularımı 2018 yılında yaptıkları her şey için tebrik ediyorum. Sayfayı çeviriyoruz. Önümüzdeki hafta Baskonia maçı var ve maç maç ilerlemeye devam edeceğiz”