Ana sayfa ING Basketbol Süper Ligi Zeljko Obradovic’ten Malcolm Thomas yorumu

Zeljko Obradovic’ten Malcolm Thomas yorumu

Fenerbahçe Beko'nun ING Basketbol Süper Ligi'nde Büyükçekmece'yi 92-68'lik skorla mağlup etmesinin ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko Zeljko Obradovic maç sonu görüşleri

Fenerbahçe Beko’nun ING Basketbol Süper Ligi’nde Büyükçekmece’yi 92-68’lik skorla mağlup etmesinin ardından koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Koç Obradovic, açıklamasında oyuncularının ikinci yarısında gösterdiği reaksiyon için tebrik ederken, aynı zamanda ikinci yarıdaki savunmanın da çok iyi olduğunu söyledi.

Yeni oyuncuları Malcolm Thomas hakkında da konuşan Obradovic, ilk maçında takıma katkıda bulunduğunu ifade etti.

Zeljko Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

İkici yarıda çok iyiydik ama ilk yarıda çok kötüydük. Enerjimiz yoktu, konsantre değildik, hücum açısından da kötüydük ve çok kolay sayı bulmalarını sağladık. Kesinlikle maçın seyrini değiştirdik ve hücum açısından maçı kontrol ettik. İkinci yarıda özellikle savunmamız çok iyiydi. Yeni bir oyuncumuz var ve ilk maçında bize çok katkıda bulundu. Ama biz her zaman takımı düşünüyoruz ve oyuncularımı ikinci yarıda gösterdikleri reaksiyondan dolayı tebrik ederim. Yine programımız zor. Yarın antrenmanımız var ve 1 Ocak’ta Atina’ya yolculuğumuz var. Olympiakos’a karşı çok zor olan bir maç oynayacağız. Herkese yeni yılda sağlık ve barış diliyorum; bütün yıl boyunca bize verdikleri destek için de teşekkür ederim.